TULEMUSED TEADA - Nõva kogukonna fotokonkurss "Loodusmaailm 2018"

Nõva loodusfotokonkursile laekunud 60 töö hulgast jõudis lõpuks Nõva Kooli aula seintele 11 tööd. Sama näitus on 2019. a. suvehooajal üleval RMK Nõva külastuskeskuses, misjärel saavad fotode autorid A3 formaadis väljaprinditud tööd endale. Žürii koosseisus olid seekord: Kristiina Taits, Marge Roosileht, Silja Silver, Tauri Voog ja Vahur Puik – aitäh! Suurimad kiidusõnad ka meie partneritele ja sponsoritele (Innove, Lääne-Nigula vallavalitsus, RMK Nõva külastuskeskus, MTÜ Loodusajakiri, MTÜ NordEstNõva, MTÜ Nõva Koolikogukond), kelle tõttu ei pidanud 22. novembril toimunud tänuürituselt keegi äramärgituist minema koju tühjade kätega. Võidutööd olid seekord järgmised (tähestikulises järjekorras):

Publiku lemmik

„Kosmiline Nõva“, Ivo Karindi