Taskulambiekskursioon Viikingite näitusele Tallinna Lennusadamas

Nõva kooli õpilased käisid vaatamas "Viikingid" näitust Tallinna Lennusadamas.

12. jaanuaril käisime 4. - 7. klassi õpilastega Tallinnas ajalugu ja selle õppimist enda jaoks põnevamaks muutmas. Õppepäeva lõpetasime Tallinna Lennusadamas pimedates angaarides taskulampidega rahvusvahelise viikingite näituse eksponaatide vahel orienteerudes. Piltide asemel võis oma silmaga näha viikingite sõiduvahendeid, ruunikive, relvi, ehteid, münte, riideid, toidunõusid ja palju muud kraami. Aga miks seal nii palju kamme oli? Kui pikad üldse viikingid olid? Kas kõik viikingid röövisid ja rüüstasid? Missugustes majades viikingid elasid? Kõigile neile ja paljudele teistele küsimustele teadis vastuseid giid, kes pimedas orienteerujaid sellel õhtul juhtis.

Loodame, et see päev oli kõigile huvitav, kasulik, teadmisi ja maailmapilti avardav ning kauaks meelde jääv. Aitäh kõgile osalejatele!