NOOR MEISTER 2017

Paljudel koolinoortel seisab peagi ees esimene suurem haridusvalik: kus edasi õppida, milline eriala või amet valida?

Suursündmusel Noor Meister 2017 4.–5. mail Tallinnas saavad üldhariduskoolide õpilased:

•  elada kaasa 400 noorele KUTSEMEISTRIVÕISTLUSTEL 32 ERIALAL,

•  proovida erinevaid ameteid PÕNEVATES TÖÖTUBADES,

•  tutvuda erinevate kutsekoolide ja õppimisvõimalustega KUTSEHARIDUSMESSIL,

•  küsida nõu RAJALEIDJA KARJÄÄRISPETSIALISTIDELT.

Selleks, et kõik õpilased üle Eesti saaksid osa Noorest Meistrist, tagab SA Innove igast maakonnast bussitranspordi Tallinnasse ja tagasi.

Mida õpilased külastusest õpivad?

SA Innove töötas koostöös Rajaleidja võrgustikuga välja toetava õppematerjali õppereisi kavandamiseks ja läbiviimiseks. Lisainfo ja materjalid leiab Noore Meistri kodulehelt https://noormeister.innove.ee/opetajale/.

Vaata ka Noort Meistrit tutvustavat videot ja jälgi Noor Meister 2017 Facebooki.

5. mail sõidame koolist välja kell 12.00 ja tagasi Tallinnast kell 17.00. Sõit ja kulud kaetakse korraldaja poolt.

Üritus toimub Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28)!