Läänemaa õpetajate koostööpäev

26. veebruaril 2018. a. käisid õpetajad Virve Tauts ja Kristiina Taits Haapsalus, osalemaks järjekordsel Läänemaa õpetajate koostööpäeval. Viidi läbi Nõva Kooli projektipõhise loodushariduse ning looduse süvaõppe teemaline töötuba, mis osutus teiste pedagoogide hulgas ääretult populaarseks. Kahtlemata oli meil jagada pikaaegseid toredaid ja õpetlikke kogemusi ning kogu päeva võib kooli reklaamimise osas lugeda edukaks. Tagasiside osalejatelt:

·        Kogemus/ emotsiooniküllane kõne

·        Väga energilised eestvedajad ning kiitus nende optimismile ja tegutsemisrõõmule. Sai uusi mõtteid, et kuhu ja kuidas veel projekte kirjutada.

·        Väga tublid inimesed ja andsid mõtteainet edaspidiseks tegutsemiseks.

·        Tore oli kuulda nii ettevõtlikke ja toredaid inimesi, samuti oli meeldiv kogeda, et ka teised projektide kirjutamisel samade probleemidega maadlevad.

·        Sain palju teada erinevate kohtade kohta, kuhu projekti kirjutada ja ideid mida üldse kirjutada. Sain ka natukene rohkem infot Nõva Kooli kohta.

·        Oleksin tahtnud rohkem teada, kuidas projekte kirjutada.

·        Ei midagi uut. Hea teada, et on koolijuht, kes ka ise panustab konkreetsesse tegevusvaldkonda ja ei lao õpetajatele vaid lisakohustusi. (märkusena, et ju mõni kuulajatest ei pannud tähele, et Virve Tauts enam küll koolijuht pole)