Inimeseõpetuse 6. klasside piirkondlikus voorus võitis meie KAISA-LIISA NIINEMETS!

15. veebruaril 2017 toimus Inimeseõpetuse Ühingu ja Tervise Arengu Instituudi poolt korraldatava Inimeseõpetuse olümpiaadi internetipõhine piirkonnavoor, kus meie kooli õpilane Kaisa-Liisa saavutas Läänemaa 6. klasside hulgas kõige tublima tulemuse ja pääses edasi lõppvooru, mis leiab aset 26. aprillil Tallinnas. Lõppvoor koosneb individuaalsest küsimustele vastamisest ning meeskondlikust probleemülesande lahendamisest.

Hoiame kõik Kaisa-Liisale pöialt, et ettevalmistumine lõppvooruks õnnestuks ja saaksime taas uhked olla.

Palju õnne, oled väga usin ja tubli!

Lõppvoorus oli Kaisa-Liisa vabariiklikus konkurentsis väärikal 11. kohal.  Tubli saavutus, oleme uhked.