Õppereis Matsalu Rahvusparki

Lasteaialastele ja 1-5 klasside õpilastele toimub neljapäeval, 29.09.2016 KIKi projekti "Tarkust ja Põnevust Õppeprogrammidest" raames väljasõit Matsalu Rahvusparki.

• Kell 9:00 väljub Birka buss kooli juurest
  • 10:30 osaleme Tuhu matkarajal õppeprogrammis "Kuremarja Radadel"
  • Külastame Ranna Rantšo koduloomade parki, kus ekskursiooniraha tuleb igal lapsel ise maksta.
  • söögid võtame kaasa kooli sööklast ja piknikud toimuvad rabas ning Ranna Rantšos
  • Tagasi Nõval orienteeruvalt 17:00

Oluline:

• Kaasa väike seljakott joogipudeliga
  • selga ilmale vastav riietus, jalga tossud ning kaasa kummikud
  • 7 € ekskursiooniraha tuua esmaspäevaks, 26.09.2016 klassijuhataja kätte

Matsalu Looduskaitsealal osalesid kõik lasteaialapsed ja 1.-5. klassi õpilased projekti "Tarkust ja põnevust õppeprogrammidest" raames rabamatkal ja tutvusid koduloomadega Ranna Rantšos.

Saime teadlikumaks meie soo ja raba eripäradest. Saime uusi tarkusi, kuidas rabas liikuda ja mida tasub tähele panna. Ranna Rantšos oli kõikidel lastel võimalik kodunt kaasa võetud maiustega loomi ise toita. Paljud lapsed said esimesed kogemused ratsutades.