Õpetajad

  • Peeter Kallas (direktor) - pkallas007(ät)gmail.com
  • Virve Tauts (sport, inimeseõpetus) - virvetauts(ät)gmail.com
  • Liivi Eevardi (algklassid) - liivi.eevardi(ät)gmail.com
  • Margarita Erit (kunsti- ja tööõpetus) - eritrita(ät)gmail.com
  • Margit Karindi (ajalugu, ühiskonnaõpetus, inglise keel, õpiabi) - margit.karindi(ät)gmail.com
  • Laine Koppel (matemaatika, füüsika) - lainekoppel377(ät)gmail.com
  • Ilona Kõiv (muusikaõpetus) - ikoiv(ät)hot.ee
  • Õnne Rüütel (emakeel, arvutiõpetus) - onne.ryytel(ät)gmail.com
  • Maire Lukka (lasteaed) - maire.lukka(ät)mail.ee
  • Marje Voog (õpilaskodu) - voogmarje(ät)gmail.com
  • Aili Sultsing (lasteaed) - ailiailisu(ät)gmail.com
  • Inga Kurvits (vene keel) - kurvitsinga(ät)gmail.com
  • Kristiina Taits (loodusained) - kristiina.taits(ät)gmail.com
  • Vilma Pajuste (loodusõpetus 7. klass) - vilma.pajuste(ät)mail.ee
Telefon: +372 47 20 585  
Nõva Kool, Nõva küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa, 91101 Nõva vald